Şile Prefabrik Hakkında


Şile Prefabrik, prefabrik ev üretimi konusunda sahip olduğu yenilikçi yaklaşımı, farklılığı, konforu, rahatlığı, güveni ve kaliteyi müşterilere bir arada sunmaktadır.
Şile Prefabrik bünyesinde üretilmekte olan prefabrik yapıların konstrüksiyon detayları, uzman ekipler tarafından hazırlanmaktadır. Bu detaylar hazırlanırken çeşitli mühendislik ve mimarlık programlarından faydalanılmaktadır. Böylece, prefabrik yapıların tasarımı ve uygulanması sürecinde son derece profesyonel bir çalışma yürütülmektedir. Bu sayede, prefabrik yapıların teslimi oldukça kısa sürede tamamlanabilmektedir. Tüm detayların profesyonel ekipler tarafından dijital ortamlarda hazırlanması, montaj ve kurulum aşamasına da katkı sağlayarak teslim süresini kısaltmaktadır.
Şile Prefabrik, Türkiye’de bulunan prefabrik yapı kültürünü ve yapı sistemini değiştirmeyi vizyon edinmiştir. Geçmişten günümüze, bu sektörde gerçekleşmiş tüm yenilikleri takip ederek sahip olduğu üretim sistemini ileriye taşımayı amaçlamıştır. müşterilerin barınma ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda da memnuniyeti sağlamayı önemsemektedir. Müşterilerine sağlıklı, estetik, ekonomik, kaliteli ve yaşanabilir mekanlar sunmayı amaçlamaktadır.

Şile Prefabrik’i Diğer Firmalardan Farklı Kılan Özellikler Nelerdir?

Şile Prefabrik, projelerini tam zamanında tamamlayan bir firmadır. Böylece müşterilerine hızlı üretim ve çok kısa zamanda kurulum hizmeti sunabilmektedir. Projeler için satış sonrası servis hizmetleri bulunan firma, projelerde sunduğu yüksek kaliteli üretimi müşteri memnuniyeti ile tamamlamayı amaçlamaktadır.
Çevre ve iş güvenliği gibi konularda oldukça hassas davranan firma, bu konular hakkında yayınlanmış olan şartlara uymaktadır. Çalışanlarına belirli periyotlarda eğitimler vererek uzman ekipler oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu gibi özellikler, Şile Prefabrik’i diğer firmalardan farklı kılmaktadır.
Şile Prefabrik’in sahip olduğu değerler, firmayı sektördeki firmalardan farklılaştıran bir diğer özelliktir. Bu değerler; yüksek kalite anlayışı, müşteri odaklılık, dürüstlük, mütevazilik, etkinlik, çözüm odaklılık, güler yüzlülük ve hızlılık olarak tanımlanabilmektedir. Sahip olduğu kalite belgeleri ile sürdürülebilir bir hizmet sunan Şile Prefabrik, sektörde fark yaratmaktadır.