Prefabrik Ev Fiyatları


Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik evler, çok hızlı ve ekonomik olmaları ile dikkat çekmektedir. Prefabrik ev fiyatları metrekarelere ve evlerin sahip oldukları özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 10.000 – 150.000 TL arasında değişmekte olan fiyatlar, hemen her türlü bütçeye hitap etmektedir. Fiyatlandırma yapılırken prefabrik üretimin bazı aşamaları fiyata dahil olurken bazıları dahil edilmemektedir.

Prefabrik Ev Fiyatlarına Dahil Olan İşler Hakkında

Prefabrik ev fiyatları, yapının kurulması ve montajı gibi işleri içermektedir. Ayrıca; yapının iç ve dış boyasının yapılması, dış çelik kapının ve iç panel kapıların takılması, pencerelerin takılması, elektrik ve su tesisatlarının kullanılabilir duruma getirilmesi, birleşim noktalarına silikon çekilmesi, dere ve inişlerin takılması gibi işler de fiyata dahil edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatlarına Dahil Olmayan İşler Hakkında

Prefabrik ev fiyatları, prefabrik yapının nakliye sürecinde yapılması gereken harcamaları ve nakliye sigortasını kapsamamaktadır. Ayrıca, yapı için oldukça önemli olan su basman betonu da temelin yapılması gibi işler de fiyata dahil edilmemektedir. Prefabrik ev fiyatları, hiçbir yalıtım işini kapsamamaktadır. Zeminde yapılan parke, şap ya da fayans işleri fiyata dahil olmamakla birlikte mutfak ve banyo dolapları gibi malzemeler de fiyata dahil olmamaktadır.
Yapının inşa sürecinde çalışacak olan personelin konaklaması ve tüm giderleri müşterinin sorumluluğu altındadır. Bu sebeple fiyatlara dahil edilmemektedir. Buna ek olarak, şantiyede kullanılacak olan su ve elektrik de müşterinin karşılaması gereken bir harcama kalemidir. Montajın tamamlanmasının ardından şantiye alanında temizlik yapılmaktadır. Bu temizlik giderleri, prefabrik ev fiyatları içine dahil olmamaktadır. Müşteriler; iskele vinç, şantiye malzemesi, işçi malzemesi ve iş güvenliği gibi iş kalemlerinin harcamalarını üstlenmelidir.

Prefabrik Ev Fiyatları Yanlış Bilinenler

Müşteriler, prefabrik ev fiyatları hakkında bazı yanlış bilgilere ve düşüncelere sahiptir. Bunlardan en önemlisi, müşterinin bulunduğu bölgede bir hizmet arayışına girmesidir. Prefabrik ev fiyatları, müşterinin bulunduğu bölgeye göre değişmemektedir. Örneğin; İstanbul dışında yaşayan birisi firmamızdan prefabrik ev hizmeti alabilir.
Prefabrik ev fiyatları model ve m2 göre değişim göstermekte. Yüksek kaliteli ürünleri hizmetinize sunar iken müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak uygun prefabrik ev fiyatları oluşturma çabasındayız. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.